Szydełkowy Raj - Pracownia Hand Made!

Szydelkowy Raj

firanki, zazdroski, narzuty, obrusy
"Myśl ludzka nie zna granic poza tymi, które sama wyznacza" - Napoleon Hill. Podobnie jest ze sztuką szydekowania - ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

Zamow on-line

kołnierzyki, bluski, sukienki, spódnice
Nie raz słyszałam od swoich klientów: "Chcę suknię taką, aby nikt więcej już takiej nie miał." Takie postawy coraz częsciej zauważamy, gdy produkcja masowa z krajów dalekiego wschodu zawładnęła rynkiem. Produkty wytwarzane szydełkiem, są niepowtarzalne. To unikatowe egzemplarze.

poduszki, poduszeczki, kocyki
Lubię podróżować, wtedy zawsze chętnie głowę położyć na miłe poduszce i przykryć się kocem. W swoich pracach, wykorzystuję najwyższje jakości nici i wełny.torby, torepki, worki, siatki, plecaki
Podobno kobiece torebki są jak Google - wszystko w nich znajdziesz. Czy torebka to symbol kobiecego bałaganu? Nie, to atrybut kobiecości i pozwól sobie mieć ich tysiące.

Szydelkowy Raj - pracownia hand made

podwiązki, bielizna, stroje kąpielowe, stringi
Nie tylko to co widoczne dla oczu musi być piękne. Bądź wyjątkowa dla swojego partnera i ciesz się indywidualnością również w szalonych kurortach.


Zobacz inne propozycje

Szydełkowy Raj to Twoja pracownia hand made
Mogę dla Ciebie wykonać wszystko co tylko Twoja wyobraźnia wymyśli i jesteś wstanie mi to słowem opisać. Na szydełku można zrobić wszystko np: czapki, szaliki, kominy, rękawiczki-zimowe, ślubne, wieczorowe, parasole ślubne, bieżniki, serwetki, bizuteria, ozdoby świąteczne, ozdoby na słoiki i inne ozdoby do domu. Dywany, pufy, narzuty, obrazy. Kapcie, sandały, stroje kąpielowe, ponczo, płaszcz. Etui na telefon, komputer, okulary, piórnik. Co jeszcze Ci przyszło na myśl? Napisz do mnie.